03 מודל הצמיחה של סוכנות דיגיטל של שבע ספרות

לחץ על הכפתור כדי לצפות במודל:

משך קריאה 1:35 דקות

איך להצמיח את עסק הדיגיטל שלך בבטחה ל-7 ספרות וצפונה... מי הם האנשים שאנחנו צריכים איתנו בנגמ"ש?

כשאתה עובד לבד אתה תפגע בתקרת זכוכית מהר מאוד. זה יכול להיות 15-20 אלף שקל אולי אפילו בחודשים מסוימים יהיה לך קצת יותר. אבל קשה מאוד לצמוח מעבר לזה ללא עזרה. שמעת את הסיפור שלי קודם. בתחילת הדרך גייסתי הרבה לקוחות וכתוצאה מכך הרבה עובדים. נכנסתי לחובות משתקים. הגעתי למצב של חדלות פירעון. זה שתל אצלי פחד מגיוס עובדים. לקח לי הרבה שנים עד ששכרתי את העובד הבא שלי. אבל זה היה מהפכה מבחינתי. שיחרר אותי והוביל אותי לצמיחה מהירה. אני מדבר על מעבר ממחזור שנתי של 200,000 ש"ח למחזור של 600,000 ש"ח ויותר.

אתה צוואר הבקבוק בעסק שלך! אתה חייב לשחרר אותו כדי לצמוח.

נכון כשאתה משקיע בצמיחה אתה מוותר על רווחים. בפשוטת אם יש לי הכנסה של 20,000 ש"ח ועכשיו אני משלם משכורת 9,000 ש"ח בטווח הקצר אני מוותר על הרווח. יחד עם זאת. עכשיו יש לך עזרה וזמן להתמקד ביצירת מכפלות והכנסות הרבה יותר משמעותיות בעסק.

סוד כמוס לחמור ולסוס. הרבה יותר קל לנהל עסק עם מחזור של 200,000 ש"ח לחודש מאשר עסק עם 20,000 ש"ח לחודש. משום שב-200,000 יש לך צוות שעושה את רוב העבודה.

אילו עובדים אנחנו צריכים בשלבים הראשונים?

בשלבים הראשונים אנחנו צריכים שני סוגים של עובדים. אגב, באופן אישי אני מעדיף שכירים על פני פרילנסרים. מהנסיון שלי פרילנסרים תמיד יהיו פחות מחוייבים ולכן יהיה לך קשה לבנות איתם עסק.

בשלב הראשון, בו נגיד כשאתה כבר מגיע למחזורים קבועים שבין 20 ל-30 לאלף שקלים בחודש.

איש טכני – מנהל קמפיינים, מתכנת, מעצב, במילים אחרות כל מי שיכול לספק את העבודה ללקוחות הקצה ולהוריד ממך את ההעסקות היומיומית באספקת השירות.

כשאתה מגיע למחזורים של 30-50 אלף שקלים. זה הזמן לגייס….

איש מכירות – איש מכירות יעזור לך לפרוץ ולהגיע לדרגות הגבוהות לגייס עוד לקוחות. יש טונה של קורסים וספרים על גיוס אנשי מכירות. באופן אישי אני מעדיף לשלם בסיס נמוך פלוס אחוזים על הצלחה. אם אתה משלם אחוזים גבוהים רק על הצלחה רמת המחוייבות שלו תהיה נמוכה.

אחרי שאתה פורץ את תקרת הזכוכית הזו ומתחיל להגיע למחזורים של 100, 150, 200 אלף צפונה אתה קודם תצטרך עוד אנשים טכניים. לאחר מכן כבר תהיה זקוק לאנשי בירוקרטיה כמו מנהל חשבונות, פקידה וכיו"ב. בשלב יותר מתקדם אתה גם תזדקק לעובד שיטפל אך ורק בשיווק שלך.

אבל כדי להגיע ל-83,000 ש"ח בחודש, מיליון שקלים בשנה. כל מה שאתה צריך הם שני אנשים. איש טכני ואיש מכירות.

מעל 4,000 עסקים כבר הזמינו את הספר

קבל את הספר בחינם שלם רק על המשלוח.

לחץ על הכפתור כדי לצפות במודל:

אלה חמשת המודלים שתקבל בהדרכה

01

מודל עסקי

אילו לקוחות עליך לבחור כדי להשיג מקסימום רווח עם מינימום השקעה. כאן תגלה למה לעבוד הרבה או לעבוד קשה פשוט גורם לך להפסדים.

02

מודל תמחור

כמה כסף אתה צריך לגבות מהלקוחות שלך? "כמה שיותר" היא תשובה חלקית. אראה לך מה הם התנאים שבהם עסק בתחום הזה יכול להעלות את המחירים שלו בקלות.

03

מודל צמיחה

הגעה הזמן שבאמת תגדל. כאן תגלה מי הם האנשים שאתה צריך כדי להגדיל את העסק שלך בצורה חכמה מבלי לקחת סיכונים מיותרים.

04

מודל שיווק

איך להגיע ללקוחות הנכונים עבורך עם המסר הנכון. תגלה כאן מה הם העקרונות הבסיסיים והפשוטים כדי לצור עבור עסק לשיווק דיגיטלי שיווק חד, זול וחודר.

05

מודל מכירות

תראה מהי השיטה שלי בעלת 4 השלבים בה השתמשתי כדי לסגור עסקאות של מיליוני שקלים. אתה תתפלא כמה זה לפשוט לעומת כל הרעש שיש שם בחוץ לגבי מכירות.

אודות אבינועם שחר

במהלך העשור האחרון אבינועם שחר הראה לאלפי בעלי עסקים כיצד להגדיל את הרווחים, לבצע שינויים דרמתיים באסטרטגיה השיווקית שלהם באינטרנט ולבצע מהפך בדרך שבה הם עושים עסקים. הוא עובד יחד עם בעלי עסקים איך להשיג יותר לקוחות, יותר מכירות ויותר רווחים באמצעות אסטרטגיות שיווקית מתקדמות באינטרנט. מדי שבוע מעל 11,000 יזמים מקבלים ממנו הכוונה, טיפים ועזרה בנושאים הנוגעים לשיווק ומכירות. מאמרים שלו ואודותיו פורסמו בכלי תקשורת כמו The Marker, גלובס, ישראל היום ובערוץ הראשון. לאורך השנים אלפי יזמים השתתפו בכנסים והרצאות שלו בין היתר במסגרות כמו מט"י ולשכות המסחר. הוא כתב ספר שנקרא 'שיווק בלי בולשיט' שנמכר במעל 4,000 עותקים. הוא והצוות שלו מנהלים בפועל את השיווק של עשרות עסקים. אותם הוא הוביל להגדלה של היקפי המכירות והרווחים בעסקים שלהם.

אודות חברת אבינועם שחר (א.נ. שחר בע"מ)

חברת אבינועם שחר פועלת מעל 10 שנים והזניקה את המכירות במאות עסקים איתה עבדה. עד עתה החברה ניהלה מעל 13 מיליון שקלים בתקציבי פרסום של עסקים ב-47 קטגוריות שונות. החברה הינה  One Stop Shop לכל תחומי השיווק הדיגיטלי ומשיגה ללקוחותיה באופן שוטף יותר לידים, יותר מכירות ויותר רווחים.

פרטי התקשרות

שעות הפעילות: ימים א'-ה' בשעות 9:00-17:00 (לא כולל ערבי חג) טלפון: 077-5009705 כתובת המשרד: חדר 1304, קומה 13, מגדלי התאומים 2, דרך זאב ז'בוטינסקי 35, רמת גן