02 מודל תמחור של סוכנות דיגיטל של שבע ספרות

לחץ על הכפתור כדי לצפות במודל:

משך קריאה 1:50 דקות

איך לתמחר את שירותי הדיגיטל שלך כדי להשיג מקסימום רווח עם פחות עבודה

אני נפלתי למלכודת הזו בתחילת הדרך. אמרתי לעצמי שכדי להיכנס לשוק ולבנות את השם שלי אתמחר את השירותים שלי במחירים נמוכים. הבעיה הייתה כשהגיעו הרבה לקוחות ששילמו מעט כסף ואני הייתי צריך לספק להם את השירות. כדי לעשות זאת שכרתי עובדים מה שהוביל בסוף להפסדים גדולים עבורי.

אנחנו צריכים לחשוב הפוך. להשיג מעט לקוחות שישלמו הרבה כסף.

הנה הדגמה פשוטה. בשביל להשיג מחזור מכירות של 1,000,000 שקלים בשנה אנחנו צריכים הכנסה של 83,333 ש"ח. בואו נעגל את זה לצורך ההדגמה.

אפשר לעשות את זה על בסיס אחד מהמסלולים הבאים:

  • 10 לקוחות שמשלמים 8,300 ש"ח לחודש
  • 17 לקוחות שמשלמים 5,000 ש"ח לחודש
  • 33 לקוחות שמלשמים 2,500 ש"ח לחודש
  • 83 לקוחות שמשלמים 1,000 לחודש

מה יותר קל וכלכלי לעשות? לגייס 10 לקוחות או 83?

עכשיו ככל שאנו יורדים רשימה אני צריך יותר שעות עבודה ויותר כוח אדם כדי לספק את השירות.

ההמלצה שלי היא לתמחר באזור הגבוה ביחס לשוק. לדוגמא, אם מדובר בריטיינר אז לפחות 3,500 ש"ח לחודש. אם מדובר בבניית אתר תדמיתי המינימום צריך להיות 8,000 ש"ח. זה נותן לנו יתרון עצום מבחינת רווחיות אך גם מבחינת איכות השירות שאנחנו יכולים לספק ללקוח. אם למשל אני מקבל ריטיינר של 7,000 ש"ח לחודש, יש לי הרבה מאוד זמן להשקיע בלקוח, לחשוב על הקרייאטיב שלו ולדאוג שהוא יקבל תוצאות מעולות. לעומת זאת אם אני מקבל מלקוח 1,500 ש"ח לחודש. אני עם הלשון בחוץ רודף אחרי הלקוח הבא שישלם על ההפסדים מהלקוח הקודם.

שלב 1# – כתיבת מחירון

אני ממליץ לך לעשות את מה שהרבה מאוד עסקים מתחום המוצרים עושים וזה לכתוב מחירון. משהו פשוט.

לדוגמא:

  • אתר תדמיתי עולה 8,000 ש"ח ואתר מסחר עולה 12,000 ש"ח.
  • ניהול בפייסבוק עולה 4,000 ש"ח , ניהול פייסבוק וגוגל עולה 5,000 ש"ח.

אפשר שיהיו גירסאות שונות לאותו מוצר. אבל לא מומלץ להציע יותר מדי מוצרים. מיקוד הוא המפתח לרוויחות והיכולת שלך לפתח שיווק טוב למוצרים האלה.

שלב 2# – יעד מכירות

בהתאם ליעד המכירות שלך בעוד 90 ימים. למשל , 180,000 ש"ח או 840,000 ש"ח. כתוב כמה לקוחות אתה צריך להגיע ליעד הזה. 

עכשיו תחשוב ותכתוב איך תשיג אותם.

מעל 4,000 עסקים כבר הזמינו את הספר

קבל את הספר בחינם שלם רק על המשלוח.

לחץ על הכפתור כדי לצפות במודל:

אלה חמשת המודלים שתקבל בהדרכה

01

מודל עסקי

אילו לקוחות עליך לבחור כדי להשיג מקסימום רווח עם מינימום השקעה. כאן תגלה למה לעבוד הרבה או לעבוד קשה פשוט גורם לך להפסדים.

02

מודל תמחור

כמה כסף אתה צריך לגבות מהלקוחות שלך? "כמה שיותר" היא תשובה חלקית. אראה לך מה הם התנאים שבהם עסק בתחום הזה יכול להעלות את המחירים שלו בקלות.

03

מודל צמיחה

הגעה הזמן שבאמת תגדל. כאן תגלה מי הם האנשים שאתה צריך כדי להגדיל את העסק שלך בצורה חכמה מבלי לקחת סיכונים מיותרים.

04

מודל שיווק

איך להגיע ללקוחות הנכונים עבורך עם המסר הנכון. תגלה כאן מה הם העקרונות הבסיסיים והפשוטים כדי לצור עבור עסק לשיווק דיגיטלי שיווק חד, זול וחודר.

05

מודל מכירות

תראה מהי השיטה שלי בעלת 4 השלבים בה השתמשתי כדי לסגור עסקאות של מיליוני שקלים. אתה תתפלא כמה זה לפשוט לעומת כל הרעש שיש שם בחוץ לגבי מכירות.

אודות אבינועם שחר

במהלך העשור האחרון אבינועם שחר הראה לאלפי בעלי עסקים כיצד להגדיל את הרווחים, לבצע שינויים דרמתיים באסטרטגיה השיווקית שלהם באינטרנט ולבצע מהפך בדרך שבה הם עושים עסקים. הוא עובד יחד עם בעלי עסקים איך להשיג יותר לקוחות, יותר מכירות ויותר רווחים באמצעות אסטרטגיות שיווקית מתקדמות באינטרנט. מדי שבוע מעל 11,000 יזמים מקבלים ממנו הכוונה, טיפים ועזרה בנושאים הנוגעים לשיווק ומכירות. מאמרים שלו ואודותיו פורסמו בכלי תקשורת כמו The Marker, גלובס, ישראל היום ובערוץ הראשון. לאורך השנים אלפי יזמים השתתפו בכנסים והרצאות שלו בין היתר במסגרות כמו מט"י ולשכות המסחר. הוא כתב ספר שנקרא 'שיווק בלי בולשיט' שנמכר במעל 4,000 עותקים. הוא והצוות שלו מנהלים בפועל את השיווק של עשרות עסקים. אותם הוא הוביל להגדלה של היקפי המכירות והרווחים בעסקים שלהם.

אודות חברת אבינועם שחר (א.נ. שחר בע"מ)

חברת אבינועם שחר פועלת מעל 10 שנים והזניקה את המכירות במאות עסקים איתה עבדה. עד עתה החברה ניהלה מעל 13 מיליון שקלים בתקציבי פרסום של עסקים ב-47 קטגוריות שונות. החברה הינה  One Stop Shop לכל תחומי השיווק הדיגיטלי ומשיגה ללקוחותיה באופן שוטף יותר לידים, יותר מכירות ויותר רווחים.

פרטי התקשרות

שעות הפעילות: ימים א'-ה' בשעות 9:00-17:00 (לא כולל ערבי חג) טלפון: 077-5009705 כתובת המשרד: חדר 1304, קומה 13, מגדלי התאומים 2, דרך זאב ז'בוטינסקי 35, רמת גן